Top
Top

O společnostiKompletní bytová stanice

Společnost Sferatec GmbH působí na evropském trhu již přes 20 let se sídlem společnosti ve Waldbröl v Německu. Od samého počátku se specializuje jako významný výrobce a dodavatel pro topnou techniku. Na samém počátku stál vývoj a výroba regulačních prvků a speciálních komponent pro hydraulické a topné systémy. Díky sledování vývoje technologií, zvýšila společnost rozsáhlost svého sortimentu a soustředila se na vývoj kvalitních prvků a speciálních komponent pro jednotlivé zákazníky.

V současné době je společnost důležitým obchodním partnerem pro společnosti především z oblasti vytápění, využití obnovitelných zdrojů a strojírenství. Na trh dodáváme jak kvalitní komponenty pro jednotlivá technická řešení, tak i kvalitní a prověřené sestavy pro co nejlepší využití v topných a solárních soustavách.

Společnost Sferatec s.r.o. ČR je nyní jediným výhradním dodavatelem kvalitních komponent a sestav Sferatec v rámci České Republiky a začala působit v roce 2012. se zaměřením na dynamicky se rozvíjející trh, zaměřený na podporu široké škály společností a firem, zabývajícími se topnými a solárními systémy. V nabídce společnosti najdete řadu výrobků, jenž snesou srovnání s nejpřísnějšími normami v rámci systémů pro energetické úspory a také z hlediska ekologie a životního prostředí.